top of page

 

Studiując psychologię postanowiłam, że chcę pomagać nie tylko ludziom, ale i ich wiernym towarzyszom, by ich wspólne życie łączyło wzajemne zrozumienie i głęboka więź. Ukończyłam dwa kursy trenerskie oraz kurs na psiego behawiorystę. Po studiach psychologicznych skończyłam również podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku: "Pies w społeczeństwie, hodowla i zachowanie". Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach i warsztatach.

Niezwykle istotne jest to, czego mogę doświadczać w życiu z moim psem, poznając ludzi, którzy do mnie trafiają ze swoimi psami, dzieląc wspólnie bogactwo, jakim jest to, co nas spotyka.

To najwdzięczniejsza praca, uczy mnie cierpliwości, pokory i szacunku do tych niezwykłych istot.

Prywatnie oddana:

-trenowaniu ciała i umysłu, tam gdzie się czegoś nie da, ja i tak spróbuję. Jeśli boli znaczy, że faktycznie się nie dało, ;)

-przyglądaniu się ludzkiej naturze,

-wsłuchiwaniu się w historie i tworzeniu własnych,

-gotowaniu i pożeraniu wegańskiego jedzenia,

-książek czytaniu,

-obijaniu się z psem i szwendaniu z nim po lesie.

 

 

 

 

 

Agata Szadkowska

 

Trenerka, behawiorystka, absolwentka studiów podyplomowych na SGGW, na kierunku "Pies w społeczeństwie, hodowla i zachowanie". Stale się dokształca na licznych seminariach. Opiekunka pięcioletniej suczki Emmy. Prywatnie dociekliwa gaduła. Pozytywna, dowcipna, dobra dusza, z zamiłowaniem do podróży i gotowania. Ma plan uciec do Meksyku. Czy Wasze psy tam były? ; )

psy odczuwają nasze emocje, potrafią się wyciszyć jeśli zadbamy o ich podstawowe potrzeby

"Ulewa jest mą siostrą, strumień bratem
A każde z żywych stworzeń to mój druh
Jesteśmy połączonym z sobą światem
A natura ten krąg życia wprawia w ruch"

Agnieszka Rabińska

 

 

 

bottom of page